Warning: curl_setopt(): CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when an open_basedir is set in /var/www/vhosts/yeninesiliszekasi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 1046

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /var/www/vhosts/yeninesiliszekasi.com/httpdocs/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 1049

  Ara Toplamları Kaldırma

  Samet İlhan

  Toplam ve ara toplamlar, özellikle liste raporların vazgeçilmezlerinden sayılır. Belirlenen kategoriler bazında ara toplamlar oluşturularak o bazdaki özet anlatılır. Tableau ile ara toplamlar eklenirken ekranda bulunan boyutların tamamının ara toplamları da eklenir.

  Bu noktada görmek istemediğiniz ara toplamları kaldırmak için o boyuta sağ tıkladığınızda gelen içerik menüsünden Subtotals seçimini kaldırmanız yeterli. Bu şekilde bu alanın ara toplamlarını göstermeyeceksiniz.

  Not: Kategori bazındaki ara toplamlar Kargo Türü altında görünüyor. Bu yüzden ‘Kargo Türü’ altındaki ara toplamı kaldırmak için ‘Kategori’nin ara toplamını kaldırmanız gerekiyor.

  Leave a comment

  Your email address will not be published.