Hakkımızda

Kara Danışmanlık olarak, +25 yıldır sunduğumuz ürün ve hizmetlerle Müşterilerimizin İş Zekası, Analitik Raporlama, Veri Ambarı, Veri Madenciliği ihtiyaçlarının hızlı, kolay ve ölçeklenebilir bir şekilde karşılanabilmesi için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana Türkiye içinde ve dışında büyük ve çok uluslu Veri Ambarı, İş Zekası projelerinde rol aldık. Zaman içerisinde özellikle müşterilerimizde gördüğümüz ihtiyaçlar doğrultusunda sadece hizmet sunmanın yeterli olmadığını düşündük ve 2012 yılından bu yana İş Zekası alanında yeni bir çığır açan dünya lideri self-servis BI, Tableau ile stratejik iş ortaklığını başlattık. Türkiye'de en kıdemli iş ortağı olarak Tableau lisans satış ve danışmanlık, destek hizmetlerini sürdürüyoruz; 2017 ve 2016 yıllarında en hızlı büyüyen ve en yüksek ciroya ulaşan Tableau Türkiye iş ortağıyız. 

Tableau hakkında Türkçe içeriğe sahip bir web sitesinde anlatılması gerektiğini düşündük. Bu ihtiyacı karşılamak için de www.yeninesiliszekasi.com 'u kurduk. Bulabildiğimiz kadarı ile Türkiye verilerini kullanarak ve Türkçe örnekler hazırladık, hazırlamaya da devam ediyoruz.

Müşteri odaklıyız; teknolojiyi müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmak için bir araç olarak kullanıyoruz. Türkiye genelinde yaklaşık 60 müşteri referansımız arasında Kamu, Perakende, Enerji, E-ticaret, Finans, Üretim, Telekomünikasyon, Hizmet, Ulaşım sektörlerinde alanında lider ulusal ve uluslararası firmalar var. Müşterilerimize uzun vadeli olarak birlikte çalışacağımız iş ortakları olarak yaklaşıyoruz ve hepsine aynı kalitede hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti ile büyümek temel hedefimiz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi www.karadanismanlik.com.tr adresinde bulabilirsiniz

 


Kara Danışmanlık
Tableau'yu tercih edenler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Tel
Notunuz
Sektör
Büyüklük
Karar Destek Sistemleri Yatırımı
ETL Aracı
Raporlama
Bulunduğunuz Birim